Jessica Lange, American Horror Story izleyicilerini üzdü!

Jessica Lange, American Horror Story izleyicilerini üzdü!

American Horror Story’nin ana tanrıçası Jessica Lange’den üzen haber geldi! US Weekly’nin haberine göre 65 yaşındaki oyuncu, 15 Mart Pazar günü yapmış olduğu açıklamayla FX’in ekranlara damga vuran dizisi American Horror Story’nin 5. sezonunda yer almayacağını belirtti. Emmy ödüllü oyuncu, “Benden bu kadar. Harika bir gösteri oldu. Canlandırma fırsatı elde ettiğim bu dört karakteri oynamak kesinlikle çok güzeldi. Tüm bu karmaşa içerisindeki senaristlerimizi, Ryan’ı (Murphy) ve bu diziyi çekme çılgınlığını çok seviyorum. Dört büyük karakter bana yetti, bu kadarı yeterli.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Lange her ne kadar 5. sezonda yer almayacak olsa da, American Horror Story: Hotel’in Lady Gaga’yı da içeren oldukça gösterişli bir kadrosu olacak. Lady Gaga, dizide rol alacağını geçen ay Twitter’dan paylaşmış olduğu kısa vir videoyla açıklamıştı.

Lange’in yaratmış olduğu boşluğu dolduran diğer oyuncular ise, dizide yer alacaklarını bizzat açıklayan Matt Bomer ve Cheyenne Jackson oldu. Dizinin 4. sezonu olan Freak Show’da, bıçaklanıp parça pinçik edilmesine rağmen yine de hayatta kalan eşcinsel bir bar çalışanı rolüyle konuk oyuncu olarak gördüğümüz Bomer, dizi kadrosuna dahil olmasıyla ilgili heyecanını ise Twitter hesabı aracılığıyla şu şekilde ifade etti: "American Horror Story'nin müthiş ekibine katıldığım için çok heyecanlıyım! Lady Gaga'yla birlikte bazı hikayeler anlatmaya hazırız. Ön sırada görüşmek üzere!"

American Horror Story: Hotel, Ekim ayında izleyicileriyle buluşacak. Lady Gaga ve Matt Bomer’ın diziye renk katacağı kesin. Bekleyip görelim...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER