Canavarların anası Lady Gaga yerini buldu

Canavarların anası Lady Gaga yerini buldu

Hayran kitlesini “canavarlarım” şeklinde adlandırdan çılgın pop sanatçısı Lady Gaga, nihayet ait olduğu yerde!

TV Line’ın haberine göre ünlü şarkıcı, American Horror Story’nin “Hotel” ismiyle Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak olan 5. sezonunda rol alacak. Henüz nasıl bir rol ile karşımıza çıkacağı açıklanmasa da, oldukça önemli bir karakteri canlandırarak sezona damgasını vuracağı söyleniyor.

Sahip olduğu ilginç tarzı, giydiği sıradışı kostümleri ve çarpıcı sahne performanslarıyla zaman zaman aykırı, zaman zaman korkutucu bir imaj sergileyen Lady Gaga, dizide rol alacağını bugün Twitter hesabından paylaşmış olduğu kısa bir video ile açıkladı.

Daha önce de Machete Kills ve Sin City: A Dame to Kill For filmlerinde ve The Sopranos dizisinin bir bölümünde canlandırdığı minik rollerle birtakım deneyimler kazanmış olan Lady Gaga, American Horror Story’deki rolü ile hiç şüphesiz oyunculuk alanındaki en önemli girişimini gerçekleştirecek.

Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin geçen ay gerçekleştirmiş olduğu basın turunda FX Networks şirketinin CEO’su John Landgraf, American Horror Story izleyicilerinin dördüncü ve beşinci sezonlar arasında alışılmadık bir bağlantı kurarken, üçüncü ve dördüncü sezonlar arasındaki beklenmedik bağlantıyı da keşfedeceklerini ve bu nedenle beşinci sezonunun öncekilerden oldukça farklı olacağını vurgulamıştı.

Her sezon ele aldığı farklı konular dahilinde sıradışı karakterlere yer veren American Horror Story’de Lady Gaga’yı göreceğim için şahsen çok heyecanlıyım. Canlandıracağı karaktere yönelik büyük bir merak içerisinde olduğum kadar, kendisinin bu rolün altından başarılı bir şekilde kalkacağına inanıyorum. Haydi bakalım canavarlar, hepimize hayırlı olsun!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER