The Walking Dead için nefesler tutuldu!

The Walking Dead için nefesler tutuldu!
Dünyada olduğu gibi ülkemizde de lgiyle takip edilen The Walking Dead, 5. sezon 13. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen The Walking Dead dizisinin 5. sezon 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü ise 8 Mart Pazar akşamı (dün gece) ABD'de yayınlandı. '

"Remember" adlı bölüm bu akşam Fx Türkiye kanalında Türkiye seyircisi ile buluşacak.Geçen bölüm Rick ve ekibi Alexandria'ya girmiş yeni hayatlarına alışmaya çalışıyorlardı. Uzun süre tedbiri elden bırakmayan Rick yeni kasabanın şerifi oldu. Normal bir hayat özlemi çeken grubun başına neler geleceği ve dizinin nasıl bir final yapacağı da merak konusu. Adeta bir cennet parçası havası veren Alexandria ve orada yaşayanlar hakkında dizi izleyicisi tedirgin, elbette eski tecrübelere dayanarak seyirci her an grubun başına bir terslik gelmesini bekliyor. Diğer yandan geçen bölümde Rick'in, "olmadı el koyarız" cümlesi de sanal ortamlarda çokça tartışıldı. The Walking Dead'in hikayesinde çark tersine mi dönecek? Rick ve grubunu ilerleyen bölümlerde istilacı rolünde mi göreceğiz? En iyisi beklemek..

90 dakikalık bir bölümle sezon finali yapacağı duyurulan The Walking Dead'in 13. Bölüm fragmanı da izlenme rekorları kırdı. Unutma, The Walking Dead bu akşam FX Türkiye'de!

İşte 13. bölüm fragmanıThe Walking Dead 12. bölüm yorumu

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER