Paramparça'dan zirveye tam saha pres: Bir ayda 600 caps!

Paramparça'dan zirveye tam saha pres: Bir ayda 600 caps!
Caps: @tokyophonline
Endemol'ün Star TV için hazırladığı, Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerini paylaştığı drama Paramparça, yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana izlenme listesini resmen istila etti. Başrol oyuncuları kadar hemen her yan karakterlerinin öne çıktığı dizide özellikle Nursel Köse 'Keriman' karakteriyle tam bir fenomen oldu.

KERİMAN DÜNYA GÜNDEMİNDE
Neredeyse karikatür bir karakter çizgisinde gezinen ama gerek Nursel Köse'nin ayarlı oyunu gerekse rejinin katkısıyla unutulmaz karakterler arasına adını çoktan yazdıran Keriman, dizinin geçen hafta yayınlanan 14'üncü bölümünde #KerimanHalamOlsa etiketiyle sosyal medya gündeminin zirvesine yerleşti. Ayrıca Paramparça için dizinin takipçileri tarafından, yayınlandığı günden bu yana sayısız caps hazırlandı.

BİR AYDA 600 CAPS
Sosyal medyada yayınlanan caps’ler kısa sürede milyonlarca kişiye ulaştı. Sadece son bir ay içinde izleyiciler tarafından 600 caps hazırlanan Paramparça, hem izleyicinin hem de sosyal medya kullanıcılarının en beğendiği dizi olarak tahtını kimseye bırakmıyor.


İşte o capslerden bazılarıBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER