Paramparça'nın dramına ilaç gibi Capsler

Paramparça'nın dramına ilaç gibi Capsler
Paramparça sarsıcı ve sürükleyici hikayesi ile sekiz haftadır pazartesi akşamlarımızı ele geçirdi. Dizinin içindeki dram her geçen hafta biraz daha artarken, dizinin reytingleri de paralel bir seyirle rekorlara koşuyor.

Tüm olan bitene tek başına ayakta durarak katlanmaya çalışan Gülseren'e acılarını hafifletecek bir tavsiyemiz var: Pazartesi akşamları #ParamparçaCaps hashtagini takip etsin. Garanti veriyoruz; tüm derdi tasası, gülmekten yaşaran o güzel gözlerinden akan rimeli olur.

Bu gece #ParamparçaCaps hashtaginde toplanan ve geçtiğimiz iki haftadan derlediğimiz capsleri, sizlerin de yüzünü güldürmek için biraraya getirdik, buyrun:

Capsleri hazırlayan hesap isimlerini capslerin altında görebilirsiniz.


@tokyophonline @tokyophonline@tunaiclal@hankeristTR@tunaiclal@tokyophonline@tokyophonline@tunaiclal@hankeristTR@tokyophonline@tokyophonline@tunaiclal@tokyophonline@tokyophonline@tunaiclal@tokyophonline@tokyophonline@tunaiclal@tokyophonline@tokyophonline@tunaiclal@tokyophonline@tokyophonline@tunaiclal@tokyophonline@tunaiclal@tokyophonline@tunaiclal@tokyophonline@tokyophonline@tunaiclal@tokyophonline@tokyophonline@tunaiclalBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER