Madagaskar Penguenleri, Carrefour İçerenköy AVM’ye geliyor!

Madagaskar Penguenleri, Carrefour İçerenköy AVM’ye geliyor!

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi “Madagaskar Penguenleri” ile minikleri buluşturuyor. 28 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Carrefour İçerenköy AVM’de gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar; lazer koridorundan hava dalışına bir çok eğlenceli aktiviteye katılıp “penguen ajan” olmanın heyecanını yaşayacaklar.

Carrefour İçerenköy AVM, “Madagaskar Penguenleri” etkinliği ile minikleri heyecanlı bir yolculuğa çıkarıyor. Minik ziyaretçiler etkinlikte gizli ajan kimlikleri tasarlayıp ajan kostümlerini giyerek alarmı çaldırmamak için çabalayacaklar. Hava dalışı oyununda aynı zamanda fotoğraf da çektirebilecek olan minik ziyaretçiler; zeki ajan Kowalski ile sadece el hareketleriyle teknoloji dünyasını keşfedecekleri “hand motion” oyununu oynayıp penguen kıyafetleri ile kamuflaj yapmayı öğrenecekler.

“Laser Tag” oyununda lazer koridorundan geçecek olan minikler bu heyecanlı etkinlik sonunda penguen ajan töreninde kimliklerini teslim alacaklar.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER