Türkiye Gençlik Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Gençlik Ödülleri sahiplerini buldu
Türkiye’nin yetenekli genç girişimcilerinin yer aldığı “Gençlik Otobüsü Genç Liderler Buluşması 2015”  birçok ünlü markayı ve Türkiye’nin birçok ilinden gelen binlerce genci, İstanbul Kongre Merkezi’nde 22 Şubat Pazar günü bir araya getirdi. Altı milyon gencin oylarıyla seçilen, en iyi, en sevilen sanatçı ve markalar “Türkiye Gençlik Ödülleri” kapsamında sahiplerini buldu.

Serenay Sarıkaya konuşmaları dinliyor


Çağatay Ulusoy ödülünü almak üzere sahnede

Bu yıl ikincisi gerçekleşen “Genç Liderler Buluşması” ünlü markaların CEO’larını gençlerle buluşturdu. Gün boyunca süren oturumlarda, Ferrari - Maserati Türkiye CEO’su Sinan Saip, Unilever Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, Turkcell Perakende E. Başkanı Sait Ayaydın konuşmacı olarak katıldı.

En İyi Senaryo Yazarı Ödülü Gülse Birsel'e gitti.

Rekor Sayıda Oy Kullanıldı
Ece Gürsel ve Ahmet Can Tekin sunumu ile Kral Tv'den canlı yayınla gerçekleşen Türkiye Gençlik Ödülleri kapsamında, 480 farklı aday, 48 kategoride kıyasıya yarıştı. Toplamda rekor sayılabilecek 6.075.971 ( Altı Milyon Yetmişbeş Bin Dokuzyüz Yetmişbir ) oy kullanılarak en iyiler seçildi.

En iyi Şarkı Ozan Doğulu’nun Ft. Ece Seçkin ile söylediği "Hoşuna mı gidiyor" seçilirken, en iyi grup Manga oldu. En iyi çıkış yapan sanatçı Yunus Emre Saltan, en iyi sanatçı Gökhan Türkmen, en iyi kadın sanatçı Şebnem Ferah, en iyi erkek oyuncu Çağatay Ulusoy, en iyi kadın oyuncu Serenay Sarıkaya, en iyi usta erkek oyuncu Şener Şen, en iyi usta kadın oyuncu Türkan Şoray, en iyi Dizi MedCezir, en iyi Senarist Gülse Birsel, en iyi müzik gurubu Manga, gençlerin seçtiği en iyilerdendi. Geceye en sevilen kadın oyuncu seçilen Meryem Uzerli Almanya’da olduğu için Video mesajı ile bağlandı.
 

 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER