Prodigal Son dizisinin başrol oyuncusunda değişikliğe gidildi

Prodigal Son dizisinin başrol oyuncusunda değişikliğe gidildi
FOX kanalı için gelecek sezonda yayına gelmesi için hazırlanan Prodigal Son dizisinin başrol oyuncusunda değişikliğe gidildi. Geçtiğimiz hafta başrolün Finn Jones (Iron Fist, Game of Thrones) olduğu duyurulmuştu, ama başrol Tom Payne'e emanet edildi.

Kanaldan pilot bölüm için onay alan dizi Malcolm Bright adında bir kriminal psikologun hikayesini konu alacak. Babası ünlü bir seri katil olan Malcolm, katillerin nasıl düşündüğü hakkında özel bir bakış açısına sahip ve polisin katilleri yakalamasına yardım ediyor. Malcolm, işini yapma konusunda departmandaki iş arkadaşlarıyla zaman zaman ters düşen birisi olsa da zeki, esprili ve işine bağlı bir adam.

The Walking Dead dizisnde canlandırdığı Jesus karakteriyle bilinen Payne, pilot bölüm kanaldan onay alırsa Malcolm karakteriyle ekranda olacak. Michael Sheen, bahsi geçen oğluyla bağ kurmak isteyen eski cerrah ve seri katil babayı canlandıracak. Malcolm'un manipülatif annesini Bellamy Young'ın (Scandal) canlandırması bekleniyor. Pilot bölümün kadrosunda Lou Diamond Phillips, Aurora Perrineau ve Frank Harts da yer alıyor. Prodigal Son'ın hikayesi New York'ta geçecek. 

Berlanti Productions, Warner Bros. TV ve Fox Entertainment, Prodigal Son'ın yapımcılığını üstleniyor. Kadro değişikliğine pilot bölümün masa başı okumasının ardından kreatif sebeplerle karar verildiği belirtildi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER