Finn Jones'un yeni dizi projesi belli oldu: Prodigal Son

Finn Jones'un yeni dizi projesi belli oldu: Prodigal Son
Netflix ve Marvel ortaklığıyla ekrana gelen ama ikinci sezonu sonunda iptal olan Iron Fist'in başrolünü üstlenen Finn Jones'un yeni dizi projesi belli oldu. Aktör, FOX kanalında yayınlanması için hazırlanan Prodigal Son'ın kadrosuna dahil oldu.

Kanaldan pilot bölüm için onay alan dizi Malcolm Bright adında bir kriminal psikologun hikayesini konu alacak. Babası ünlü bir seri katil olan Malcolm, katillerin nasıl düşündüğü hakkında özel bir bakış açısına sahip ve polisin katilleri yakalamasına yardım ediyor. Malcolm, işini yapma konusunda departmandaki iş arkadaşlarıyla zaman zaman ters düşen birisi olsa da zeki, esprili ve işine bağlı bir adam.

Game of Thrones dizisiyle de bilinen Jones, pilot bölüm kanaldan onay alırsa Malcolm karakteriyle ekranda olacak. Michael Sheen, bahsi geçen oğluyla bağ kurmak isteyen eski cerrah ve seri katil babayı canlandıracak. Malcolm'un manipülatif annesini Bellamy Young'ın (Scandal) canlandırması bekleniyor. Pilot bölümün kadrosunda Lou Diamond Phillips, Aurora Perrineau ve Frank Harts da yer alıyor.

Prodigal Son'ın hikayesi New York'ta geçecek. Berlanti Productions, Warner Bros. TV ve Fox Entertainment, Prodigal Son'ın yapımcılığını üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER