Ashleigh Murray, Riverdale'in uzantı dizisi Katy Keene'e geçiş yapabilir

Ashleigh Murray, Riverdale'in uzantı dizisi Katy Keene'e geçiş yapabilir
Riverdale dizisinin uzantısı olması için hazırlanan Katy Keene, orijinal diziden karakter(ler) de barındırabilir. Kanal eğer diziye resmi onay verirse Ashleigh Murray'in uzantıya geçeceği duyuruldu.

Aktris, ana dizide Josie McCoy karakterini canlandırıyor ve Josie, başarılı bir şarkıcı olma hayalleriyle öne çıkıyor. Geçen ay pilot bölümü için onay alan Katy Keene de Archie Comics evrenine dahil. Moda ikonu Katy Keene ve arkadaşlarının New York’taki maceralarının anlatılmasının planladığı projede gruptaki kişilerin kimisi Broadway, kimisi podyum, kimisi de müzik tutkuları için çalışıp didinecek.

Dolayısıyla Josie'nin uzantı dizide olduğu takdirde New York'ta rüyalarının peşinden koşması bekleniyor. Ancak Riverdale Katy Keene benzer zaman dilimi takip etmiyor ve Katy Keene'in hikayesi gelecekte geçiyor. Dolayısıyla uzantı ekrana geldiği takdirde Josie, gelecek zamandaki hayatı hayatıyla ekrana gelmiş olacak.

Katy Keene'in aynı zamanda müzikal dramedi olması da planlanıyor. Berlanti Productions ve Warner Bros. Television'ın yapımcılığını üstlendiği yeni diziyi aynı ekip hazırlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER