The CW, Riverdale ve Jane the Virgin'in uzantı dizileri için hazırlıklara başladı

The CW, Riverdale ve Jane the Virgin'in uzantı dizileri için hazırlıklara başladı
The CW, gelecek dizi sezonunun hazırlıklarına devam ediyor. Birkaç hafta önce Batwoman dizisi için pilot bölüm onayı veren kanaldan dört projeye daha pilot bölüm onayı geldi. Projelerin arasında Riverdale'in ve Jane the Virgin'in uzantı dizileri de yer alıyor.

* Jane the Novela: Pilot bölüm onayı alan projenin antoloji türünde olması planlanıyor. Her sezonda Jane Villanueva'nın yazdığı kurgusal bir romanın hikayesi anlatılacak. İlk sezonun hikayesi Napa Valley'de geçecek ve bir ailenin sırlarla dolu hayatı anlatılacak. Orijinal projenin ekibi bu diziyi de hazırlayacak.

Yapımcılığı CBS Television Studios, Sutton Street Productions, I Can and I Will Productions ve Propagate Content üstlendi.

* Katy Keene: Çizgi roman uyarlaması olan Riverdale'in dahil olduğu Archie Comics evrenindeki dört karakter bu projenin merkezinde yer alacak. Moda ikonu Katy Keene ve arkadaşlarının New York’taki maceralarının anlatılmasının planladığı projede gruptaki kişilerin kimisi Broadway, kimisi podyum, kimisi de müzik tutkuları için çalışıp didinecek.

Dizi, müzikal dramedi olarak planlanıyor. Berlanti Productions ve Warner Bros. Television'ın yapımcılığını üstlendiği diziyi aynı ekip hazırlayacak.

The CW'nun pilot bölüm onayı verdiği diğer iki proje ise Nancy Drew'un modern versiyonu ile 2017-2018 sezonu için hazırlansa da ertelenen The Lost Boys'un yeniden çekimi. Pilot bölüm onayı alan dizilerin ekrana gelip gelmeyeceği hakkındaki karar mayıs ayında verilecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER