The CW, Batwoman dizisi için hazırlıklara resmen başladı

The CW, Batwoman dizisi için hazırlıklara resmen başladı
The CW, Batwoman karakterinin merkezinde olacağı yeni süper kahraman dizisi için hazırlıklara resmen başladı. Proje, kanaldan pilot bölüm onayını aldı.

1956 yılında çizgi roman dünyasına tanıtılan Kate Kane isimli karakter, aralık başında ekrana gelen The CW-DC Comics dizilerinin ortak bölümlerine konuk olmuş ve Ruby Rose (Orange Is the New Black) tarafından canlandırılmıştı. Bu sayede izleyiciye tanıtılan Kate Kane karakterinin merkezinde olduğu yeni diziyi kanalın diğer süper kahraman dizilerini hazırlayan Greg Berlanti üstlendi. The Vampie Diaries ile bilinen Caroline Dries ise senaryoyu yazacak.

Kane Kane, bahsi geçen ortak bölümlerde gizemli şekilde ortadan kaybolan Batman'in ardından Gotham'ı korumaya çalışan, bu sırada kendi problemleriyle de boğuşan birisi olarak tanıtıldı. Batwoman'ın pilot bölümü resmi dizi onayını alırsa lezbiyen bir karakterin merkezde olduğu ilk süper kahraman dizisi olacak.

The CW kanalı süper kahraman dizisi olarak Arrow, The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow ve Black Lightning dizilerini ekrana getiriyor. Batwoman ekrana gelirse beklendiği üzere hikayesi  ilk dört diziyle aynı evrende geçecek. Black Lightning dizisi başladığından beri diğer dizilerden bağımsız olarak yayın hayatına devam ediyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER