İlkin Tüfekçi tiyatro sahnesinde!

İlkin Tüfekçi tiyatro sahnesinde!
ATV'de yayınlanan ''Kara Para Aşk'' dizisinden 'Komiser Pelin' olarak tanıdığımız İlkin Tüfekçi, ''Ben O İstanbul'u Çok Sevdim'' isimli tiyatro oyununda 'Fide' isimli 16 yaşında genç bir kızı canlandıracak.

Özen Yula'nın yazıp yönettiği oyunda Tüfekçi'ye; Zeyno Eracar, Nurhayat Atasoy, Hüseyin Durak, Sercan Yener ve Tuğba Yarbağ gibi oyuncular eşlik ediyor.

Oyunun konusu ise şöyle; İstanbul'un Kızıltoprak semtinde bir apartman.. Muhasebeci Mine ile erkek kardeşi Ayhan'ın dairesinde sıradan ve bir o kadar da sıra dışı bir gece. Aniden garip bir komik gelir elinde valiziyle. Mine ablasına hayranlık duyan Fide evden kaçmıştır. Ayhan ise sevgilisiyle ilk yıl dönümlerimi kutlama telaşındadır. O Sırada Fide'nin annesi Nesrin de evin kapısını çalıverir. Olaylar gitgide karışmaya başlar. Nesrinin şiddet düşkünü kocası Sabit de evine gelmek üzeredir. Ama hayat kocaman sürprizlere gebedir bu apartman dairesinde. Arabesk şarkıların eşlik ettiği bu gecede her şey hem tuhaf hem de tanıdıktır. Kara Komedi türündeki oyun, İstanbul'a ve hayata dair hayalleri, hayal kırıklıkları olanların hikayesi.

Prömiyer: 25 Şubat 2015
Yer: Bakırköy Belediye Tiyatroları, Yunus Emre Kültür Merkezi
Saat: 20:30

Oyun Tarihleri: 25 - 26 Şubat ve 18 - 22 - 25 - 29 Mart 2015

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER