“Racon” Ailem İçin’den ilk fragman!

“Racon” Ailem İçin’den ilk fragman!
Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer’in yer aldığı, yeni sezonun merakla beklenen dizisi Racon’un ilk bölüm fragmanı yayınlandı!

Yapımını TMC'nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği “Racon Ailem İçin” dizisi, mart ayında ATV ekranında olacak. Yayınlanan tanıtımlarıyla adından söz ettiren "Racon Ailem İçin", güçlü oyuncu kadrosuyla da konuşulacak.
 
Hikayesi Ahmet Ümit’e, proje dosyası ve birinci bölümü Kerem Deren'e ait olan dizinin senaryosunu Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme alıyor.

Racon Ailem İçin dizisinin tanıtım fotoğraflarını, başarılı fotoğrafçı Muhsin Akgün çekerken afiş tasarımlarını ise daha önce Game Of Thrones, Fifty Shades Of Grey ve True Blood gibi dünyaca ünlü projelerde ismini duyuran Ali Aydın üstleniyor.

Dizinin konusu ise şöyle; Adalet kavramını hayatındaki her şeyin önüne koyan Kenan Korman, bir gün hayatını adadığı bu gerçeğin ailesinden daha önemli olmadığını fark eder. Ancak bunu anladığında ailesi neredeyse tamamen dağılmıştır. Ailesini tekrar bir araya toplamaya çalıştığında ise geçmişten gelen güçlü bir düşman, aşık olduğu kadını da kendisine düşman ederek, ailesi  ile birlikte onu artık çıkmak istediği bu dünyanın daha da derinlerine çekecektir.

BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 66
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 45
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 32
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 51
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 2
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 65
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 44
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER