DC Universe'ün 2019'daki yayın programı belli oldu

DC Universe'ün 2019'daki yayın programı belli oldu
DC Comics'in online yayın platformu DC Universe'ün yayın platformu belli oldu ve dört yeni dizisinin yayın tarihini duyurdu. İlk projesi Titans'la büyük beğeni toplayan platformun yayın programı şekilde:

Doom Patrol: 15 Şubat 2019
Swamp Thing: 10 Mayıs 2019
Stargirl: 9 Ağustos 2019
Harley Quinn: 11 Ekim 2019

Doom Patrol'da DC'nin karakterlerinden Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane ile onları yöneten deli bilim adamı Dr. Niles Caulder (The Chief) konu alınacak. The Doom Patrol'un üyelerinin her birisi kendilerine özel güçler veren kazalar geçirmiştir, ancak hepsinin çeşitli yaraları ve görüntü bozuklukları vardır. Travma geçiren ekibi The Chief buluyor ve onları Dünya'yı korumak için tuhaf gizemleri çözmek amacıyla bir araya getiriyor.

Swamp Thing, Louisiana'daki küçük bir kasabanın bataklığında doğan ölümcül virüsü araştıran Abby Arcane (Crystal Reed)  isminde bir kadının hikayesini anlatıyor. Abby, bataklığın gizemli ve korkutucu bir sırrı sakladığını, artık kimsenin güvende olmadığını keşfediyor. Şans eseri tanıştığı tanıştığı bilim adamı Alec Holland sayesinde Swamp Thing adında bir yaratıkla bir araya gelerek korku ve doğa üstü dünyaya giriş de yapıyor.

Stargirl'de lise öğrencisi Courtney Whitmore (Brec Bassinger), Justice Society of America ile iş birliği yaparak kötülerle savaşacak.

Harley Quinn karakterinin merkezinde olacağı animasyon dizide ise Posion Ivy dahil olmak üzere evrenin pek çok kahramanı ve kötüsü de kendisine yer bulacak. Joker ile olan bağlarını tamamen koparan Harley, Gotham City'yi kendi suç şehri haline getirmek için harekete geçecek. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER