DC Universe'ten bir diziye daha onay çıktı: Doom Patrol

DC Universe'ten bir diziye daha onay çıktı: Doom Patrol
DC Comics'in gelecek yıl içerisinde açılacak yeni online yayın platformu için bir diziye daha onay çıktı. Doom Patrol isimli dizi, 13 bölümlük onay aldı.

Drama türündeki yapımda DC'nin karakterlerinden Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane ile onları yöneten deli bilim adamı Dr. Niles Caulder'den (The Chief) konu alınacak. Senaryoyu Jeremy Carver kaleme alacak. Baş yapımcılığı Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstlenecek. Berlanti Productions ve Warner Bros. Television şirketleri yapımcılığı üstlenecekler.

The Doom Patrol'un üyelerinin her birisi kendilerine özel güçler veren kazalar geçirmiştir, ancak hepsinin çeşitli yaraları ve görüntü bozuklukları vardır. Travma geçiren ekibi The Chief buluyor ve onları Dünya'yı korumak için tuhaf gizemleri çözmek amacıyla bir araya getiriyor.

DC Universe'ün açılış dizisi olacak Titans'ın sonrasında geçecek olan Doom Patrol'da Titans'tan Cyborg karakteri bu yarı destek ve yarı süper kahraman grubunun karşısına çıkıp reddedemeyecekleri bir teklifte bulunacak. Ama bir uyarıyla birlikte: Hayatları bir daha asla aynı olmayacak.

DC Universe şimdiye kadar Titans, Swamp Things, Metropolis, Harley Quinn ve Young Justice: Outsiders dizilerine de onay verdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER