Animasyon Harley Quinn dizisinde başrolü Kaley Cuoco seslendirecek

Animasyon Harley Quinn dizisinde başrolü Kaley Cuoco seslendirecek
Suicide Squad filmi sayesinde geniş bir kitle tarafından sevilen Harley Quinn'in animasyon dizisinin geleceğini geçtiğimiz kasım ayında duyurmuştuk. Dizinin seslendirme kadrosu duyuruldu. Ana karakter Quinn'i The Big Bang Theory'yle bilinen Kaley Cuoco seslendirecek.

Harley Quinn dizisi DC Comics'in yakında açılacak online yayın platformu DC Universe'te yayınlanacak ve sezonu 26 bölüm sürecek.  Karakterin merkezinde olacağı animasyon dizinin dizinin senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını Justin Halpern, Patrick Schumacker ve Dean Lorey üstlendi.

Animasyon dizide Posion Ivy de dahil olmak üzere evrenin pek çok kahramanı ve kötüsü de kendisine yer bulacak. Joker ile olan bağlarını tamamen koparan Harley, Gotham City'yi kendi suç şehri haline getirmek için harekete geçecek. Animasyon dizinin seslendirme kadrosunda Lake Bell, Alan Tudyk, Ron Funches, JB Smoove, Jason Alexander, Wanda Sykes, Giancarlo Esposito, Natalie Morales, Jim Rash, Diedrich Bader, Tony Hale ve Chris Meloni de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER