Kaan Urgancıoğlu, Jack Ryan dizisinin kadrosunda yer aldı

Kaan Urgancıoğlu, Jack Ryan dizisinin kadrosunda yer aldı
Kaan Urgancıoğlu, Jack Ryan dizisinin kadrosunda yer aldı.

Sevilen oyuncu online yayın platformu Amazon'un bugün itibarıyla ilk sezonunun tüm bölümleriyle ekrana getirdiği dizinin iki bölümünde yer aldı. Projenin ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor ve şimdiden ikinci sezon onayını aldı. Lost'un patronlarından Carlton Cuse'un hazırladığı Jack Ryan, Tom Clancy'nin romanlarından uyarlandı ve roman serisine dayanan bir film serisi de bulunuyor. Filmlerinde Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve son olarak 2014'te Chris Pine'ın başrol oynadığı serinin dizisinin başrolünde John Krasinski yer alıyor. 

Abbie Cornish, Timothy Hutton, Wendell Pierce, Ali Suliman ve Türk aktör Numan Acar'ın da kadrosunda yer aldığı Jack Ryan ya da tam ismiyle Tom Clancy's Ryan dizisinde Kaan Urgancıoğlu'nun yer almış olabileceğini Aralık ayında duyurmuştuk. Aksiyon ve politik gerilim türlerindeki dizide Jack Ryan tehlikeli bir göreve atanıyor ve teröristlerin gizli iletişim sistemini çözmesi gerekiyor. Jack'in mücadelesi onu tehlikeli bir kumarın ortasına sokuyor.

Dizinin beşinci ve altıncı bölümlerine konuk görünen Kaan Urgancıoğlu ise Deniz isminde bir karakteri canlandırıyor. Bölümlerde Türkçe veya kısa süreli Arapça konuşan Urgancıoğlu'nun cümlelerinin İngilizce karşılığı ekranda yer almakta. Karakter, bir mülteci kampına kamyonla insan taşıyan birisi olarak yer alıyor.

Ayrıca hikayesi gereği Gaziantep'in Nizip ilçesindeki mülteci kampına veya Adana'daki Şakirpaşa Havalimanı'na da uğrayan dizinin altıncı bölümünde Numan Acar'ın karakteri Tony'nin kullandığı arabada Oğuz Yılmaz'ın seslendirdiği Çekirge şarkısının, Deniz karakterinin yer aldığı kamyonda ise Sıla'nın Engerek şarkısının çaldığı göze çarpıyor.

Bölümlerdeki bazı kareleri gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER