Kaan Urgancıoğlu Tom Clancy's Jack Ryan dizisinin kadrosunda (mı?)

Kaan Urgancıoğlu Tom Clancy's Jack Ryan dizisinin kadrosunda (mı?)
Geçtiğimiz yıllar içerisinde birkaç kez sinemayı ziyaret eden Jack Ryan serisinin dizi olacağı ve online yayın platformu Amazon'da yayınlanacağı haberini daha önce vermiştik. Gelecek yıl içinde sekiz bölümlük sezonuyla ekrana gelecek dizinin kadrosunda Kaan Urgancıoğlu da olabilir.

Son olarak Kara Sevda dizisiyle izleyici karşısına çıkan oyuncu, tam ismi Tom Clancy's Jack Ryan olan dizinin IMDb sitesindeki yer alan kadrosunda görünüyor. Hatta henüz resmi bir kadro haberi olmasa da Urgancıoğlu dizinin iki bölümünün kadrosunda görünmekte ve karakterinin ismi de Deniz.

Filmlerde Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve son olarak 2014'te Chris Pine'ın oynadığı serinin dizisi de Tom Clancy'nin romanlarına dayanacak. Başrolde John Krasinski'nin yer aldığı dizinin kadrosunda Abbie Cornish, Timothy Hutton, Wendell Pierce ve Ali Suliman da yer alıyor. Ayrıca Homeland ve Prison Break gibi pek çok dizide yer alan Türk oyuncu Numan Acar da altıncı bölümün kadrosunda görünüyor.

Lost'un patronlarından Carlton Cuse'un hazırladığı dizinin bölümleri birer saat sürecek. Jack Ryan tehlikeli bir göreve atanacak ve teröristlerin gizli iletişim sistemini çözmesi gerekecek. Böylece kendisini tehlikeli bir kumarın ortasında da bulacak. Dizinin ilk teaser videosu eylül ayında gelmişti.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER