Jack Ryan, Amazon dizisi oluyor

Jack Ryan, Amazon dizisi oluyor

Maceralarına beyaz perdede şahit olduğumuz Jack Ryan dizileştiriliyor. Bu karaktere hayat verecek yeni isim John Krasinski olacak.

Özellikle The Office dizisiyle akıllarda yer eden Krasinski, Jack Ryan projesi için çoktan imza attı. Entertainment Weekly'nin haberine göre dizi de tıpkı filmler gibi Tom Clancy'nin romanlarına dayanacak. Projeyi Carlton Cuse (Lost, Bates Motel) ve Graham Roland (Fringe, The Returned) geliştiriyor. Hikayenin dizi versiyonunu Paramount Television ekran taşıyacak.

Amazon henüz Jack Ryan için onay vermedi. Yapımcılar online seç - izle servisinin ilk bölüm oylama sistemiyle uğraşmak istemiyor. Bu sebeple direkt olarak sezon onayı almaya çabalayacakları söyleniyor.

Jack Ryan daha önce birçok farklı oyuncu tarafından canlandırıldı. Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve son olarak Chris Pine. İlk olarak 1990 senesinde The Hunt for Red October. vizyona girdi. Son Jack Ryan projesi 2014'te gösterime giren Jack Ryan: Shadow Recruit oldu.

John Krasinski de son zamanlarda birçok farklı yapımla izleyici karşısın çıktı. Bunların arasında 13 Hours, Aloha ve yazıp yönettiği  The Hollars bulunuyor. Aynı zamanda televizyonun ilgi gören formatlarından Lip Sync Battle yapımcıları arasında yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER