Serçe Sarayı setinde yıldızlar geçidi!

Serçe Sarayı setinde yıldızlar geçidi!

Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy’un başrollerini paylaştığı yılın en iddialı yapımlarından ‘Serçe Sarayı’ dizisi oyuncuları önceki gün tam kadro setteydi.

Önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak olan ve İstanbul’un Emek Mahallesi’nde çekilen dizide, Songül Öden kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan iki çocuk annesi güçlü kadın ‘Serçe’yi canlandırırken, Mert Fırat ise Serçe’nin çocukluk aşkı, mahallenin bıçkın delikanlısı Kadir rolüyle izleyicinin karşısına çıkacak.


Alican Yücesoy’un, sürpriz bir rolle yer alacağı dizinin diğer oyuncuları şöyle: Esra Dermancıoğlu, Serkan Ercan, İsmail Ege Şaşmaz, İlayda Alişan, Erkan Bektaş, Selen Öztürk, Gürsu Gür, Ozan Akbaba, Selen Domaç, ve Gülen Karaman, Turgay Kantürk.

Bazı Filmler ve Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirketi Endemol ortaklığıyla çekilen, önümüzdeki günlerde Star ekranlarında yayınlanmaya başlayacak “Serçe Sarayı”nın proje tasarımı, "Gurbet Kuşları", "Şubat", "Leyla ile Mecnun", "Sen Aydınlatırsın Geceyi" gibi pek çok başarılı yapıma imza atan Funda Alp’e ait. Dizinin yönetmen koltuğunda ise, "Yaprak Dökümü", "Menekşe İle Halil" ve "İntikam" gibi yıldız dizilerle tanıdığımız Mesude Erarslan oturuyor.

30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır... Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır.

Uzun yıllardır sinema ve televizyon dünyasında faaliyet gösteren deneyimli bir ekibin bir araya gelmesiyle yola çıkan BAZI FİLMLER, televizyon ve sinema alanında ses getirecek yeni, yaratıcı yapımlara imza atmayı hedefliyor. “Gurbet Kuşları”, “Leyla ile Mecnun”, “Şubat” ve “Ben de Özledim” gibi Türkiye izleyicilerinin yakından tanıdığı, fenomen işlerin yaratıcıları arasında yer alan Funda Alp’ın proje tasarımını üstlendiği “Serçe Sarayı” dizisi ile yakında Star TV ekranlarında olacak Bazı Filmler, bir yandan yeni dizi ve sinema filmi projelerine imza atmak için çalışmalarını sürdürüyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER