Şahsiyet heyecanı kaldığı yerden devam ediyor!

Şahsiyet heyecanı kaldığı yerden devam ediyor!
Jenerik müziği bile milyonlarca şarkıya erişimi sağlayan dijital müzik sitesi Spotify’da ve itunes listelerinde kısa sürede üst sıralara yükselen “Şahsiyet”in yeni bölümleri, 13 Nisan Cuma günü izleyici ile buluşuyor.
 
İlk üç bölümü puhutv’de yayınlanmasının ardından büyük bir hayran kitlesini yaratan “Şahsiyet”te 65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agah (Haluk BİLGİNER) ile cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra’nın (Cansu DERE) kesişen yolları, heyecan dolu bir hikaye olarak devam ediyor. Peki, Agâh ve Nevra’nın adım adım birbirlerine yaklaşmaları sadece bir tesadüf mü yoksa büyük bir bulmacanın eksik bir parçası mı? Yeni bölümlerde puzzle'ın eksin parçaları tamamlanacak mı? Özgün bir hikayeden Hakan Günday tarafından senaryolaştırılan Şahsiyet‘in yönetmen koltuğunda Onur Saylak oturuyor.
 
Puhutv’de yayınlanacak dizide Haluk Bilginer, Cansu Dere, Müjde Ar,Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Şenay Gürler, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas rol alıyorlar. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER