Whitefest 2015 başladı!

Whitefest 2015 başladı!
Kral POP Radyo medya sponsorluğunda düzenlenen, Türkiye’nin en büyük kış ve gençlik festivali Whitefest; açılışını Murat Dalkılıç konseriyle yaptı. Yakışıklı şarkıcıyı dinlemeye gelen binlerce genç, Uludağ’ı renklendirdi.

Müzik, eğlence ve kar tutkunu binlerce genci Uludağ’da bir araya getiren Whitefest, açılışını Murat Dalkılıç konseriyle gerçekleştirdi. Dalkılıç, festivalin ilk gecesinde sahnede muhteşem bir performansa imza attı. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç, Uludağ’ın büyüleyici atmosferinde şarkılarıyla kalabalığı coşturdu. Dalkılıç, sahnede yaptığı dans şovlar ve performansıyla da göz doldurdu. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Murat Dalkılıç, slov şarkılarla hayranlarını hüzünlendirirken hareketli şarkılarla da festivalin ilk gecesine damgasını vurdu.

18-22 ve 25-29 Ocak ile 8-12 Şubat tarihlerinde Uludağ’da binlerce genci ağırlayacak “Whitefest 2015”’te  Kral POP Radyo müzikleri eşliğinde; Hadise, Demet Akalın, Berkay, Fatih Ürek, Ayşe Hatun Önal gibi sanatçılar da sahne alacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER