Mary J. Bilge, Netflix'in yeni uyarlaması The Umbrella Academy'nin kadrosunda

Mary J. Bilge, Netflix'in yeni uyarlaması The Umbrella Academy'nin kadrosunda

Netflix'in çizgi roman uyarlaması The Umbrella Academy'yi uyarlayacağı haberini temmuzda vermiştik. Kadrosunda Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, David Castaneda, Robert Sheehan ve Aidan Gallagher'ı da bulunduran diziye son olarak şarkıcı/oyuncu Mary J. Bilge de katıldı.

The Umbrella Academy, birbiriyle pek anlaşamayan ve Umbrella Academy olarak adlandıran süper kahramanlardan oluşan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Monocle, Spaceboy, the Kraken, the Rumor, the Séance, Number Five, the Horror ve the White Violin, farklılıklarına rağmen babalarının gizemli ölümünün sırrını çözmek için bir araya geliyorlar.

Netflix'in dağıtımcılığını üstlendiği Mudbound filmiyle Oscar'a aday olan Bilge, ana karakterlerden Cha-Cha'yı canlandıracak. Karakter acımasız, zamanda yolculuk yapan, işi hayatı olan, sosyopat bir kiralık katili oynayacak. Aktristin anlaşması şu an için tek sezonluk.

Gerard Way (My Chemical Romance) ve Gabriel Bá tarafından yaratılan çizgi roman serisinin oyuncularla çekilecek dizisinin sezonu 10 bölüm sürecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER