Netflix'in yeni uyarlaması The Umbrella Academy'nin kadrosu genişliyor

Netflix'in yeni uyarlaması The Umbrella Academy'nin kadrosu genişliyor

Netflix'in çizgi roman uyarlaması The Umbrella Academy'yi uyarlayacağı haberini temmuzda vermiştik. Geçtiğimiz ay da dizinin ilk başrolünün Ellen Page olduğu duyurulmuştu. Uyarlama dizinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, David Castaneda, Robert Sheehan ve Aidan Gallagher da projenin kadrosuna dahil oldular.

Gerard Way (My Chemical Romance) ve Gabriel Bá tarafından yaratılan çizgi roman serisinin oyuncularla çekilecek dizisi 10 bölümlük onay aldı. Universal Cable Productions ve Dark Horse Entertainment'ın yapımcısı olacağı dizinin yürütücülüğünü Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon) üstlendi.

The Umbrella Academy, birbiriyle pek anlaşamayan ve Umbrella Academy olarak adlandıran süper kahramanlardan oluşan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Monocle, Spaceboy, the Kraken, the Rumor, the Séance, Number Five, the Horror ve the White Violin, farklılıklarına rağmen babalarının gizemli ölümünün sırrını çözmek için bir araya geliyorlar.

Page, White Violin olarak bilinen Vanya Hargreeves'i canlandıracak. Hopper (Black Sails, Game of Thrones) grubun lideri konumundaki Spaceboy'u; Raver-Lampman (Hamilton) The Rumor'u; Castaneda (End Watch) The Kraken'i; Sheehan (Fortitude, Misfits) The Séance'i; Gallagher ise Number Five'ı canlandıracak.

Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon) projenin yürütücüsü ve baş yapımcısı olarak görev alacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER