Ellen Page, yeni Netflix dizisi The Umbrella Academy'nin ilk başrolü oldu

Ellen Page, yeni Netflix dizisi The Umbrella Academy'nin ilk başrolü oldu

Netflix'in çizgi roman uyarlaması The Umbrella Academy'yi uyarlayacağı haberini temmuzda vermiştik. Dizinin ilk başrolü Ellen Page oldu.

Gerard Way (My Chemical Romance) ve Gabriel Bá tarafından yaratılan çizgi roman serisinin oyuncularla çekilecek dizisi10 bölümlük onay aldı. Universal Cable Productions ve Dark Horse Entertainment'ın yapımcısı olacağı dizinin yürütücülüğünü Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon) üstlendi.

2018'de yayına girmesi için hazırlanan ve 2015'te uyarlama hakları alınan proje için senaryo çalışmalarına şu ara The Exorcist'in yeni sezonunu hazırlayan Jeremy Slater başlamıştı. Ancak Slater bu nedenle diziye devam etmek için uygun olamayacak.

The Umbrella Academy, birbiriyle pek anlaşamayan ve Umbrella Academy olarak adlandıran süper kahramanlardan oluşan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Monocle, Spaceboy, the Kraken, the Rumor, the Séance, Number Five, the Horror ve the White Violin, farklılıklarına rağmen babalarının gizemli ölümünün sırrını çözmek için bir araya geliyorlar.

Page de White Violin olarak bilinen Vanya Hargreeves'i canlandıracak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER