Koreli oyuncu Park Jae Min, K-Pop Festivali'nde hayranlarıyla buluştu!

Koreli oyuncu Park Jae Min, K-Pop Festivali'nde hayranlarıyla buluştu!
Ankara Kore Kültür Merkezi'nin organizasyonuyla düzenlenen K-Pop Festivali, Kore popüler müziğini sevenlerle bir kez daha buluştu. 9 Aralık, Cumartesi Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih, Coğrafya Fakültesi, Farabi Salonunda gerçekleşen etkinlikte şarkı ve dans olmak üzere iki kategoride toplam 16 takım kıyasıya yarıştı.

Her sene Ankara Kore Kültür Merkezi tarafından düzenlenen K-Pop Festivali'nin bu seneki etkinliğinde, gün boyunca katılımcılar, Kore ve Kore kültürüne dair bir çok deneyimi de yaşama fırsatı yakaladı. Bir yandan Kore yemeklerinin tadına bakarken, Kore kozmetik ürünlerini ve bu ürünlere dair K-Beauty Make-up Show'u heyecanla izlediler."Hobiniz sizin için bir ilaç olacaktır."


K-Pop Festivali'nin sunuculuğunu da üstlenen ünlü oyuncu Park Jae Min, yine aynı festival kapsamında hayranlarıyla bir araya geldi. 22 Eylül 2017'de yine Ankara, Congressium'da gerçekleşen Kore-Türkiye Diplomatik İlişkileri 60. Yıl Kutlama Etkinliği ve Kore Milli Günü'nün de sunuculuğunu yapan başarılı oyuncuya büyük ilgi gösteren izleyenler, ünlü oyuncuyla fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Fan sohbeti sırasında Park Jae Min'e bir çok soru da soruldu. Bu sorulardan en dikkat çekeni ise zor zamanlarından onu motive eden şeyin ne olduğuydu. "Benim ile ilgili doğru olmayan bir olay basına yansıdı. Ben de bu haberden dolayı tüm Kore'den özür dilemek zorunda kaldım. Sizler için gerçekten tavsiye edebileceğim bir şey var. Televizyonculuk benim için bir hobiydi. B-Boy'luk da benim için bir hobiydi. Ders çalışmak da bir hobi. Snowboard, oyunculuk, toplum hayatı. Tüm bu saydıklarımı birer hobi olarak düşünüyorum. Televizyon dünyasında yaşadığım üzücü olayı sporla yendim. Sporla uğraşırken iyi olmadığını düşündüğüm sonuç ile derse motive olmaya çalıştım. Ders çalışırken aldığım stresi dans ile yenmeye çalıştım. Herkesin bir hobisi vardır. Ama bazen bu hobilerinizi yapamayabilirsiniz. Çünkü para da kazanmanız gerekiyor. Ama asla para için hobinizi bırakmayın. Hobiniz sizin için bir ilaç olacaktır." Gerçekleştiremediğiniz hayal nedir sorusuna ise evlilik cevabını verdi. Kısa bir break-dance gösterisi yapan oyuncu izleyenlerden büyük alkış aldı.

Bununla birlikte Ankara Kore Kültür Merkezi tarafından hazırlanan pek çok hediye de Park Jae Min'in çekilişiyle sahiplerini buldu.

Fan sohbetinin hemen ardından ise K-Pop Festivali sonuçları açıklandı. Şarkı alanında Şevval Keskin birinci olurken; dans alanın birincisi Güniz Ok ve Elçin Demirci'den oluşan Diarrow grubu birincilik ödülünün sahibi oldular. Kazananlar ödüllerini Ankara Kore Kültür Merkezi Müdürü Cho Dong Woo'nun elinden aldılar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER