Selahattin Taşdöğen, Kertenkele kadrosuna katıldı!

Selahattin Taşdöğen, Kertenkele kadrosuna katıldı!
Oyunculuktaki başarılı performansıyla yıllardır seyircilerin beğenisini kazanan, şimdiye kadar birçok skeçte, sinema filmi ve dizide rol alan komedi ustası oyuncu Selahattin Taşdöğen, Kertenkele’nin oyuncu kadrosuna dâhil oldu.

Başrollerini Timur Acar ve Sera Tokdemir’in paylaştıkları sevilen dizi Kertenkele’de 11. bölümden itibaren ekranda olacak ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen, dizide Diyanet tarafından mahallenin camisine atanan imam "Azmi Bulut" karakterini canlandıracak. Başına sürekli aksilikler gelecek olan imam, aynı zamanda Kertenkele’nin de akıl hocası olacak.

Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen, diziye katılması ile ilgili düşüncelerini ise şöyle ifade etti: “İnsanlar tarafından sevilen böyle güzel bir projeye dâhil olmanın mutluluğunu yaşıyorum. “Kertenkele” dizisi, hayatımızın içinde var olan unsurları mizah yoluyla anlatan sevimli bir yapım. Yaptığımız işin, televizyon ekranlarında seyredenleri hem eğlendiriyor olması, hem de eğlendirirken düşünmeye sevk ediyor olması ise, bize ayrı bir mutluluk veriyor.”BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER