“Tüm rollerin oyuncusu” bu akademide yetiştiriliyor!

“Tüm rollerin oyuncusu” bu akademide yetiştiriliyor!
Tüm rollerin oyuncusu yetiştirme iddiasıyla yola çıkan İstanbul Kültür Sanat Akademisi, yeni dönem sınıflarının kayıtlarını almaya başladı.

Şartlara uyum sağlayabilen, öğrenmeye doymayan, oyunculuğun diksiyon dersi ve methodla sınırlı olmadığını bilen tüm oyuncu adaylarına kapısını açan İstanbul Kültür, yeni dönem “Oyunculuk Eğitimi” başvurularını almaya başladı.

Tüm başvuruların titizlikle değerlendirildiği atölyeye katılımcılar, bir ön elemeden geçtikten sonra kabul ediliyor. Atölyeye Teoman Kumbaracıbaşı ve Fırat Topkorur liderlik ederken, Türkiye’nin önde gelen yapımcı, yönetmen, senarist ve cast direktörleri, kendi branşlarıyla ilgili önemli detayları, verdikleri seminerlerde katılımcılarla paylaşıyor.

Kısıtlı sayıda katılımcının kabul edildiği atölyenin mezunları, televizyon sektörüne özellikle dizi projeleriyle hızlı bir giriş yapma imkanı yakalıyor. Eğitimleri başarıyla bitiren öğrenciler Türkiye’nin en önemli yapımcılarından da tam not alıyorlar. “Kaderimin Yazıldığı Gün” ve “Günahkar” gibi son dönemin adından sıkça söz edilen dizilerinde ustalarla birlikte kamera önüne en zor sınavlarını veren mezun öğrenciler sektöre sağlam adımlarla girme şansı yakalıyorlar.

Ayrıntılı bilgi için; İKSA
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER