Pretty Little Liars ekibinden bir dizi daha: The Heiresses

Pretty Little Liars ekibinden bir dizi daha: The Heiresses
Pretty Little Liars dizisinin yürütücüsü I. Marlene King, roman serisinin yazarı Sara Shepard ve dizide Emily'yi canlandıran Shay Mitchell yeniden bir arada.

ABC kanalı, Shepard'n romanlarından The Heiresses'in dizi uyarlaması için pilot bölüm onayı verdi. 2014'te piyasaya çıkan romanı yine I. Marlene King uyarlayacak, Mitchell da dizi onayı geldiği takdirde başrolde yer alacak. Romanın merkezinde Saybrooks ailesi yer alıyor. Büyük bir servete sahip aile, bir yıl önceki ölümcül kazada büyük bir kayıp vermiştir. Bu da iki kadın mirasçının arasını sorunlu hale getirmiştir. Ancak yaşanan bir trajedi iki kuzeni bir araya getirir ve ikili, aileyi kimin öldürmek istediğini öğrenmek için harekete geçerler.

Geçtiğimiz hafta da yine I. Marlene King'in uyarlayacağı Shepard romanı The Perfectionists için Freeform pilot onayı vermişti. Muhtemel proje Pretty Little Liars'ın uzantısı özelliğini taşıyor. Dizinin yıldızlarından Sasha Pieterse ve Janel Parrish, karakterleri Alison ve Mona ile onay aldığı takdirde başrolde yer alacaklar.

Mitchell, yakında Lifetime'ın yeni dizisi You ile izleyici karşısına çıkacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER