Pretty Little Liars'ın uzantısı için çalışmalara başlandı

Pretty Little Liars'ın uzantısı için çalışmalara başlandı
Freeform, Pretty Little Liars'a dönüyor.

Kanal, Pretty Little Liars'ın uzantısı özelliğini taşıyan "Pretty Little Liars: The Perfectionists" isimli diziye pilot bölümü için onay verdiğini duyurdu. Projede ana dizide Alison ve Mona karakterlerini canlandıran Sasha Pieterse ve Janel Parrish başrolde yer alacaklar. The Perfectionists, Pretty Little Liars'ın uyarlandığı roman serisinin yazarı Sara Shepard'ın yazdığı romandan uyarlanacak ve diziyi hazırlayan I. Marlene King, bu projenin de başında olacak. Muhtemel dizinin konusu kısaca şu şekilde:

"Beacon Heights kasabası hakkındaki her şey yüksek seviyeli üniversitesinden başarılı sakinlerine kadar mükemmel görünmektedir. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Mükemmel olmanın getirdiği stres kasabanın ilk cinayetine sebep olur. Her mükemmelliyetçinin arkasında sır, yalan ve bir tanık bulunmaktadır."

The Perfectionists, ilk sezonu sonunda iptal olan Ravenswood'un ardından ikinci uzantı proje olarak hazırlanıyor. Freeform ile iyi ilişkileri olan King, ikinci sezon onayı alan Famous in Love dizisinin yürütücülüğünü de üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER