Tyler Posey, Scream dizisinin kadrosuna dahil oldu

Tyler Posey, Scream dizisinin kadrosuna dahil oldu
Tyler Posey, MTV'de kalıyor.

Teen Wolf'un final bölümü ekrana geldikten birkaç saat sonra Posey'in kanalın diğer dizisi Scream'in kadrosuna dahil olduğu açıklandı. Üçüncü sezonu için hazırlıklara başlayan yapım, yeni sezon öncesi yepyeni bir kadro ve konuyla dönüş yapacak.

Yeni sezon, üniversite için burs peşinde olan futbolcu Dion'un (RJ Cyler) etrafında dönecek. Maskeli bir katil ortaya çıktığında hayatı alt üst olacak ve kendi akıl sağlığını sorgulayacak. Dizinin sezonuna daha önce Giorgia Whigham, Jessica Sula, Giullian Yao Gioiello, Keke Palmer, Tyga, C.J. Wallace katılmışlardı.

Palmer, Kym isimli kalbi büyük ve aptallar için sabrı olmayan bir sosyal aktivisti canlandıracak. Whigham, Beth isminde gotik, filmlerdeki cinayetler hakkında uzman ve dövme ustası bir kızı oynayacak. Sula, Liv isimli okulda yeni olan, onur öğrencisi ve düzgün profilli birisi olsa da sırları olan bir karakteri oynayacak. Gioiello ise Manny isimli eşcinsel, sadık ve çok akıllı biri olarak izleyici karşısına çıkacak.

Scream'in altı bölümlük sezonuyla mart ayı içinde ekrana dönmesi ve bölümlerin üç gün içinde yayınlanması bekleniyor. Posey dördüncü sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan Jane the Virgin'da Jane'in ilk aşkını canlandırmasıyla da ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER