Shay Mitchell'in yeni dizisi belli oldu: You

Shay Mitchell'in yeni dizisi belli oldu: You
Yedi sezon süren yayın hayatını birkaç hafta önce noktalayan Pretty Little Liars'ın başrollerinden Shay Mitchell'ın yer alacağı yeni dizi belli oldu.

Lifetime kanalının sezonu 10 bölüm sürecek You isimli yeni bir dizi yayınlayacağını nisan ayında duyurmuştuk. Mitchell da dizinin yeni oyuncularından birisi oldu. Dizi, Caroline Kepnes'in aynı isimli çok satan kitabından uyarlanacak ve psikolojik gerilim türündeki dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Greg Berlanti ile Sera Gamble üstlenecekler.

Ülkemizde Epsilon Yayınları'nın Sen ismiyle yayınladığı kitap, 21. yüzyıl bir aşk hikayesi üzerine kurulu ve "Aşk için ne yaparsın?" sorusunu soruyor. Bir kitabevi sahibi olan Joe'nun yolu yazar olmaya çalışan Beck'le kesişir ve sorunun cevabını bulur: Hiçbir şey. İnterneti ve sosyal medyayı kullanarak onunla ilgili her şeyi öğrenerek ona daha da yaklaşır ve bu tuhaf hoşlantı çabucak takıntıya dönüşür. Bu durum ona ulaşmak için yoluna çıkan her şeyi yoldan kaldırmaya da götürür.

You'nun başrollerinde Gossip Girl dizisiyle tanınan Penn Badgley ve Elizabeth Lail (Dead of Summer, Once Upon A Time) yer alıyorlar. Mitchell ise Beck'in arkadaş grubunun kraliçesi Peach'i canlandıracak. Ailesi zengin ve ayrıcalıklı birisi olan Peach, gözünü Joe'ya dikecek ve Beck ile düşman haline gelecekler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER