Lana Wachowski, Sense8 için 3. sezon senaryosu yazıyor

Lana Wachowski, Sense8 için 3. sezon senaryosu yazıyor
Geçtiğimiz hafta dizinin kadrosundan bazı isimlerle Vancouver'daki Pride etkinliğine katılan Sense8 dizisinin yaratıcılarından Lana Wachowski, dizi için şimdiden üçüncü sezon senaryosu yazmaya başladığını açıkladı. Senarist açıklamayı Brian J. Smith (Will), Toby Onwumere (Capheus) ve Max Riemelt'in (Wolfgang) de olduğu bir Facebook canlı yayını sırasında yaptı ve hatta kendisinden üçüncü şahıs olarak bahsederek konuştu.

Mayıs ayında ikinci sezonuyla ekrana gelen Netflix dizisi platform tarafından iptal edilmiş ancak geri dönmesi konusunda yapılan kampanyalar sonucunda iki saatlik özel bölüm siparişi almıştı. Yayına girecek olan özel bölüm dizinin hikayesi için final özelliğini taşımaya devam edecek. Lana Wachowski ise açıklamasında fanlara çok inandığını ve onların pek çok yeni fan yaratacağını düşündüğünü belirtti.

Netflix'in içerik sorumlusu Ted Sarandos, zamanında iptal hakkında konuştuğunda bölüm başı 9 milyon $ maliyeti olan Sense8'in izleyicilerinin çok tutkulu olduğunu ama bu büyüklükte bir yapımı destekleyecek kadar büyük olmadığını belirtmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER