Greg Berlanti'den yeni bir dizi geliyor: You

Greg Berlanti'den yeni bir dizi geliyor: You
Lifetime kanalı sezonu 10 bölüm sürecek yeni bir dizi yayınlayacağını duyurdu: You. Dizi, Caroline Kepnes'in aynı isimli çok satan kitabından uyarlanacak ve psikolojik gerilim türündeki dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Greg Berlanti ile Sera Gamble üstlenecekler.

Ülkemizde Epsilon Yayınları'nın Sen ismiyle yayınladığı kitap, 21. yüzyıl bir aşk hikayesi üzerine kurulu ve "Aşk için ne yaparsın?" sorusunu soruyor. Bir kitabevi sahibinin yolu yazar olmaya çalışan bir kadınla kesişir ve sorunun cevabını bulur: Hiçbir şey. İnterneti ve sosyal medyayı kullanarak onunla ilgili her şeyi öğrenerek ona daha da yaklaşır ve bu tuhaf hoşlantı çabucak takıntıya dönüşür. Bu durum ona ulaşmak için yoluna çıkan her şeyi yoldan kaldırmaya da götürür.

Greg Berlanti'nin sahip olduğu yapım şirketi Berlanti Productions bu anlaşmayla yayında olan veya yayını garantileyen dizi sayısını yediye çıkartmış oldu. Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl'ün yanında yine The CW'da yayınlanan Riverdale ve Blinspot da şirketin dizileri. Hali hazırda Blinspot hariç diğer diziler yeni sezon onayını da garantiledi. Lifetime dizisi şirketin mini dizi Political Animals'ın ardından kablolu bir kanala yaptığı ikinci dizi de oldu.

Sera Gamble ise Syfy dizilerinden The Magicians'ın yaratıcısı olmasıyla tanınıyor. You'nun hazırlıklarına gelecek yılın başından itibaren başlanacak. Lifetime'ın dizi portföyü içinde şu an sadece UnReal ve Mary Kills People yer almakta.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER