"Şarkılarla Filmler Konseri"nde yıldız yağmuru var

Kanal D, sinemamızın 100. Yılında, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarının, unutulmaz film müzikleri eşliğinde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına sahne aldığı “Şarkılarla Filmler” gecesini bu akşam ekrana getiriyor.
 
Ülkemizin önde gelen sanatçıları, bu sene yüzüncü yılını kutlayan Yeşilçam’ın unutulmayan şarkılarını, Zorlu Center PSM’de gerçekleştirilen Cem Davran ve Tuba Ünsal'ın sunduğu özel bir gecede çocuklarımızın eğitimi için yorumladılar.

 Arabesk filminden Pembe Aşkım Düeti

TEGV ve Most Productions işbirliğiyle gerçekleştirilen Şarkılarla Filmler Konseri’nde; Sezen Aksu, Gökçe Bahadır, Belçim Bilgin, Ayça Bingöl, Şebnem Bozoklu, Deniz Çakır, Cem Davran, Melike Demirağ, Yetkin Dikinciler, Kenan Doğulu, Demet Evgar, Barış Falay, Mert Fırat, Buğra Gülsoy, Mete Horozoğlu, Çağan Irmak, Emre Karayel, Hülya Koçyiğit, Erkan Kolçak Köstendil, Özgü Namal, Erkan Oğur, Menderes Samancılar, Emel Sayın ve Gonca Vuslateri sahne aldı. Bu özel gecenin proje tasarımını Nice Garcia, sanat yönetmenliğini Gül Oğuz,  müzik direktörlüğünü ise Sabri Tuluğ Tırpan yaptı. Bu çok özel konserde Türkiye’nin en sevilen sanatçıları; Türk Sineması’nın 100 yılına damga vuran filmlerin görüntüleri eşliğinde, bu filmlerin unutulmaz şarkılarını seslendirdiler.
 
Yayın Günü    : 03 Ocak Cumartesi/2015
Yayın Saati   : 20.00


Geceye özel videolar için
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER