K-Pop: M-Fect Türkiye’de!

K-Pop: M-Fect Türkiye’de!
Dünyada da oldukça fazla dinleyici kitlesine sahip olan K-Pop müziğinin en yeni temsilcilerinden M-Fect grubu Türkiye’ye geldi!

“Kore – Türkiye Diplomatik İlişkilerinin Başlamasının 60. Yılı” Etkinlikleri kapsamında 22 Eylül 2017, Cuma akşamı, Ankara Congressium’da gerçekleşecek etkinlikte konser vermek üzere Türkiye’ye gelen grup 20 Eylül, Çarşamba günü Ankara Kore Kültür Merkezi’nde hayranları ile buluştu.

Gerçekleşen etkinlikte hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip imza dağıtan grup Just You performansıyla da izleyenlerin beğenisini kazandı.

Midas Entertainment yapımcılığında Impact ve Just You parçaları ile K-Pop dünyasına giriş yapan grubun gün geçtikçe hayran kitlesi de hızla artıyor.

Bununla birlikte 22 Eylül’de gerçekleşecek etkinlik için toplamda 102 kişi çeşitlik gösteri ve etkinlikleriyle de Kore kültürüne ilgili duyanları için eşsiz programlar sergileyecekler. Bu etkinliklerde M-Fect grubunun performansının yanı sıra Kore Geleneksel Müziği, Kore Geleneksel Kıyafeti Hanbok Defilesi ve Taekwondo gösterileri izleyenlerin beğenisine sunulacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER