Fandom 900 bin tweet attı: Yapımcılar duysun, Sarıtaş-Erçel Uyumu Film Olsun!

Fandom 900 bin tweet attı: Yapımcılar duysun, Sarıtaş-Erçel Uyumu Film Olsun!
Star Tv'nin çok izlenen fenomen romantik komedisi Kiralık Aşk; ekranda pek çok ilki yaşamış ekranın unutulmazlar listesine adını yazarak finale gitmişti. Dizi bittikten sonra Barış Arduç ve Elçin Sangu uyumu sosyal medyada hiç durmadan konuşulmaya devam etti. Çiftin hayranları dizi bittikten haftalar hatta aylar sonra dahi çiftleri hakkında konuştular ve her seferinde Trend Topic listesine girmeye devam ettiler. Sonunda geçtiğimiz haftalarda NuLook Yapım'ın duyurduğu sinema filmi haberi yapımcıların da bu güçlü enerjiden uzak duramadığının ispatı gibi oldu. Ekranda yüksek uyum yakalayan çiftlerin sinema filminde bir araya gelmesini isteyen ilk fandom ElBar değil elbette ancak hiç susmadan bu uyumu konuşarak istediğini elde eden ilk fandom oldukları tartışmasız bir gerçek. 

Yakın dönema televizyon tarihine bakarsak; Çağatay Ulusoy- Hazal Kaya; Serenay Sarıkaya- Çağatay Ulusoy; Seçkin Özdemir- Damla Sönmez; Kerem Bürsin- Hande Doğandemir gibi ekran çiftleri sosyal medyada dizileri bittikten sonra da konuşulmaya devam ettiler ancak hiçbirinden bir sinema filmi projesi çıkmadı. 

Sinema söz konusu olduğunda seyirci gücünden yararlanarak çift haline gelen isimler geçmişte de var. Seyirci yıllarca Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ı aynı hikayeler içinde izlemekten zevk aldı; filmler yüksek oranda gişe yaptı. Sinemada bu tür çiftleri çoğaltmak mümkün ancak ekranda doğan güçlü çiftleri sinema perdesinde de kullanmak, haftada ortalama 7 milyon ve üstü seyircinin evine misafir olan çiftlerin gücünden gişede yararlanmak, sinerji yaratmak henüz yapımcıların radarına girmedi.

Twitter'da hayran olduğu çiftin uyumuna inanan ve bir sinema filminde izlemek istediğini söyleyen; susmadan ses çıkarmaya devam eden bir fandom daha var. HanTol! Güneşin Kızları dizisinde rol alan genç oyuncular Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel'in hayranları, Twitter'da 900 bin tweet atarak bu uyuma dikkat çekmeyi planlıyor. Dün başlayan ve sadece 18 saat içinde  SarıtaşErçelUyumu FilmOlsun etiketine 950 bin tweet atmayı başaran fandom yapımcıların dikkatini çekebilecek mi dersiniz? 

Belki de 10 Kasım'da vizyona girmesi planlanan Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun rol aldığı sinema filmi Yanımda Kal'ın olası gişe başarısı ekran çiftlerine beyazperdenin kapısını açabilir. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER