Poyraz Karayel’in bu üçlüsü çok sevildi..

Poyraz Karayel’in bu üçlüsü çok sevildi..
Kanal D’nin başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Murat Daltaban, Mustafa Alabora, Müge Akyamaç, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Düvenci, Enis Yıldız ve Emirhan Akbaba’nın paylaştıkları “Poyraz Karayel”de, İlker Kaleli “Poyraz Karayel”, Burçin Terzioğlu “Ayşegül” ve Ataberk Mutlu da “Sinan” karakterlerini canlandırıyor.

Dizide, Poyraz Karayel ve Sinan baba-oğulu canlandırırken, Ayşegül ile Poyraz Karayel’de gördükleri ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanıyor. Birbirlerine çok yakışan Poyraz Karayel ve Ayşegül ile dünya tatlısı Sinan, daha dizi ekrana gelmeden çok sevildiler.

Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı “Poyraz Karayel” sıra dışı karakterleri, kara mizahı, haraketli kurgusuyla izleyicilerin yeni ekran gözdelerinden olmaya aday.

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı “Poyraz Karayel”, ilk bölümü “7 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER