Quentin Tarantino'nun Manson Cinayetleri konulu yeni filminin kadrosu belli olmaya başladı

Quentin Tarantino'nun Manson Cinayetleri konulu yeni filminin kadrosu belli olmaya başladı
Reservoir Dogs, Pulp Fiction ve Kill Bill gibi kült yapımlara imzasını atmış Quentin Tarantino’nun yeni filminin detayları belli olmaya başladı. Film, işi Başkan Gerald Ford’a suikast düzenlemeye kadar götüren meşhur Manson ailesinin hikayesini anlatacak.

Başta ünlü aktris Sharon Tate cinayeti olmak üzere 1960larda California’da birçok suç ve cinayet işleyen ailenin hikayesini, özellikle de Sharon Tate vakasını mercek altına alacak olan hikayede karşımıza çıkacak olan isimler ise belli olmaya başladı. Daha Django Unchained filminde Tarantino’yla çalışmış olan Jennifer Lawrence ve Brad Pitt’in yanı sıra son yılların gözde oyuncusu Margot Robbie de yer alacak. Robbie, Roman Polanski’nin merhum eşi Sharon Tate’e hayat verecek.

Samuel L. Jackson’ın da boy göstereceği filmde ailenin hala hayatta olan reisi Charles Manson’ı kimin canlandıracağı hala kesin değil. Jackson –Robbie ikilisinin Pitt – Lawrence’ın yerini mi aldığı, yoksa her ismin farklı roller için mi düşünüldüğünü henüz bilemiyoruz. Zira filmin hikayesi bu dört ismi de barındırabilecek kadar kuvvetli. Zaten dört büyük ismi bir araya getirip oradan bir şaheser çıkarabilecek tek kişi var, o da Quentin Tarantino.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER