Ömer ve Elif Metin' i yakalayabilecekler mi?

Ömer ve Elif Metin' i yakalayabilecekler mi?
Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in rol aldığı Kara Para Aşk'ta bu hafta Elif ve Ömer'in olaylı nişan gecesi kaldığı yerden devam ediyor.
 
Heyecan dolu bölümde; Hüseyin ve Nedret'in istememelerine rağmen Elif ve Ömer'in en özel geceleri yüzükleri takılarak tamamlanır. Nişan gecesine Nilüfer'in, Metin'den aldığı beklenmeyen telefon damga vurur.Elif ve Ömer'in evliliğe doğru ilerledikleri en mutlu olduğu gecelerinde; Tayyar'ın böbreğini çaldığı Metin tutulduğu yerden kaçar. Metin, Nilüfer'den saklanması için yardım ister. Nilüfer, sevdiği adamı canı pahasına kurtarmaya kararlıdır. Metin'in kaçtığını öğrenen Ömer ve Elif ise Nilüfer ve Metin'i yakalamak için unutulmaz bir takip süreci başlatır.
 
Ömer ve Elif Metin' i yakalayabilecekler mi? Metin'in kaçtığını öğrenen Tayyar nasıl bir plan yapacak? Elif ve Ömer'i ayırmayı başaramayan Hüseyin'in korkutucu yeni planı ne?
 
Yaralı olan Metin'in çırpınışları ekran başındaki izleyenlere de soluksuz anlar yaşatacağı yeni bölümü bu akşam saat 20:00'da ATV ekranlarında.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER