Bir Deli Sevda dizisinin ilk tanıtımı yayında!

Bir Deli Sevda dizisinin ilk tanıtımı yayında!
Yapımcılığını Pastel Film'in üstendiği, önümüzdeki günlerde Show TV'de ekrana gelecek olan Bir Deli Sevda dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı dizide Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Hikmet Körmükçü, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın’ın yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can da yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan otururken; senaryosunu Korcan Derinsu, Cihan Çalışkantürk kaleme alıyor.

Yakında Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan Bir Deli Sevda'da; Bahar (Cansu Tosun), İstanbul'un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak'ta annesi Nermin'le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar'ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal'in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet'e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet'in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar'ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

İşte Bir Deli Sevda dizisinin beklenen ilk tanıtımı;


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER