Bu Tarz Benim'e veda eden isim Gizem oldu

Bu Tarz Benim'e veda eden isim Gizem oldu
90’LAR KONSEPTİYLE ZAMANA YOLCULUK!
 
Yarışmacılar bu hafta, ‘90’lar’ konseptiyle izleyicilerin karşısına çıktılar. Birbirinden güzel ve şık kıyafetleri giyen yarışmacılar adeta büyüledi. 90’lı yıllar izlenimini yansıtmak için büyük çaba sarf eden yarışmacılar, giyindikleri kıyafetlerle çok farklı bir imaj çizdi.
 
“AYNI KIYAFETİ BULAMADIM”
Bu hafta yarışmacılar iki konseptle sahneye çıktılar. İkinci konsept olan ‘Best Of’ kıyafetlerini giyinen yarışmacılar adeta büyüledi. ‘Best Of’ kıyafet olarak Hintli kostümünü seçen Özlem, jüriden eleştiri aldı. Sebebi ise Özlemin daha önce giyindiği kıyafetle ‘Best Of’ konseptinde giyindiği kıyafetin farklı olmasıydı. Bunu fark eden jüri üyeleri Özleme bu durumun sebebini sordu. Aynı kıyafeti bulamadığını söyleyen Özlem; “Ben o kıyafeti ve takıları kiralamıştım. Aynı kıyafeti almak için gittiğimde bulamadım. Ben de en çok kendimi Hintli kostümüyle beğendiğim için böyle bir şey yaptım” dedi.
 
ELENEN İSİM; ‘GİZEM’
Jüriden en az oyu alan Gizem ile yarışmacıların ismini söylediği Ayşenur, jürinin karşısına geçti. Jürinin kararı sonucu  ‘Bu Tarz Benim’’den elenen isim Gizem oldu. Arkadaşlarıyla sarılarak vedalaşan Gizem, yarışmaya ve 100 Bin liraya veda eden isim oldu.

Gizem'in veda konuşmasını izlemek isteyenler TIKLASIN!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER