The Jungle Book, 8 Ocak'ta Moviemax Premier HD ekranlarında olacak

The Jungle Book, 8 Ocak'ta Moviemax Premier HD ekranlarında olacak

Digiturk, ocak ayı boyunca birbirinden iddialı yapımları sinemaseverler ile buluşturmaya devam ediyor. Muhteşem görselliği ve heyecanlı hikayesiyle geçtiğimiz yılın en başarılı yapımlarından biri olan "The Jungle Book" filmi 8 Ocak'ta Moviemax Premier HD'de ekrana gelecek. 

Rudyard Kipling'in klasik çocuk romanından uyarlanan ve senaristliğini Justin Marks'ın yaptığı filmin yönetmen koltuğunda John Favreau bulunuyor. Orijinal seslendirme kadrosunda ise Ben Kingsley, Neel Sethi, Scarlett Johansson, Idris Elba, Bill Murray, Christopher Walken, Lupita Nyong'o ve Giancarlo Esposito gibi isimler yer alıyor.

Film, ailesini kaybeden bir erkek çocuğunun vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir siyah panter ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülmesini konu alıyor. Mowgli, günün birinde evi bildiği tek yeri terk etmek zorunda kalınca, hem kendisini hem dış dünyayı keşfetmek için yepyeni maceralara atılıyor.

The Jungle Book, 8 Ocak Pazar günü saat: 20.00'da Moviemax Premier HD'de ekrana gelecek. Yazının devamında filmin tanıtım fragmanını bulabilirsiniz. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER