Twilight, 31 Aralık'ta Moviemax Action HD ekranlarında olacak

Twilight, 31 Aralık'ta Moviemax Action HD ekranlarında olacak
Digiturk, "Adrenalin Kuşağı" ile yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak isteyenler için harika bir seyirlik sunuyor. Stephenie Meyer'in popüler kitap serisinin aynı adla beyaz perdeye uyarlanmış olan ilk filmi "Twilight" (Alacakaranlık), 31 Aralık'ta Moviemax Action HD'de ekrana gelecek.

Senaryosunu Melissa Rosenberg'in yazdığı ve yönetmenliğini Catherine Hardwicke'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart (Bella Swan), Robert Pattinson (Edward Cullen), Peter Facinelli (Carlisle Cullen), Elizabeth Reaser (Esme Cullen), Ashley Greene (Alice Cullen), Jackson Rathbone (Jasper Hale), Nikki Reed (Rosalie Hale), Kellan Lutz (Emmett Cullen) ve Billy Burke (Charlie Swan) gibi isimler yer alıyor. 2008 yılında kış ve ilkbahar boyunca öncelikli olarak Oregon'da çekilen film, Kuzey Amerika'da 21 Kasım 2008 tarihinde vizyona girdi ve açılış gününde 35,7 milyon dolar hasılat elde etti. Vampir akımının en bilinen filmlerinden biri olan Twilight'ın konusu şöyle:

On yedi yaşındaki Bella Swan, annesi yeniden evlenince babası Charlie'nin yanına taşınır. Bu küçük kasabada okula başlayan Bella, aslında yüz sekiz yaşında bir vampir olan ama on yedi yaşında gibi görünen gizemli genç Edward Cullen ile tanışır ve ilk bakışta ona hayran olur. Edward, başlarda Bella'dan uzak durmaya çalışır, ancak bunun faydası olmaz ve iki genç birbirlerine geri dönülemez bir şekilde aşık olurlar. Üç göçebe vampir James, Victoria ve Laurent'in kasabaya gelişiyle Bella'nın hayatı tehlikeye girer ve Edward'ın ailesi Bella'nın hayatını kurtarmak için göçebelerle savaşa girer.

Twilight (Alacakaranlık), 31 Aralık Cumartesi günü saat: 21.30'da Moviemax Action HD'de ekrana gelecek. 

Yazının devamında filmin tanıtım fragmanını bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER