Bu Şehir Arkandan Gelecek: Boksör Ali ve Dansçı Derin'in aşkı geliyor!

Bu Şehir Arkandan Gelecek: Boksör Ali ve Dansçı Derin'in aşkı geliyor!
Ay Yapım imzalı, başrollerini Kerem BürsinLeyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek 'in merakla beklenen ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Büyük beğeni toplayan tanıtımda diziden ilk ipuçları izleyiciyle buluştu.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek; 5 yaşındayken annesi, babası tarafından gözlerinin önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin 20’li yaşlarda İstanbul’a mecburi gelişi sonrası, geçmişini ve sürpriz bir aşkı bulmasını anlatıyor.BOKSÖR ALİ SMITH KARŞINIZDA!

Yük gemilerinde çalışan ve dövüş sporlarıyla ilgilenen Ali Smith karakterine hayat veren Kerem Bürsin rolüne hazırlanmak için uzun zamandır ringlerde ter döküyör. Burak Uğur'la antrenman yapan oyuncu, son bir yıldır canlandıracağı karakter için oldukça yoğun bir tempoda çalışıyor. Bürsin, aldığı eğitimle profesyonel bir boksörü aratmayacak seviyede boks yapabiliyor.DANSÇI DERİN!

İstanbul'un önde gelen varlıklı ailelerinden Mirkelamoğulları'nın  kızı Derin karakterini canlandıran Leyla Lidya Tuğutlu'nun tanıtımda ekrana gelen büyüleyici dansı çok beğenildi. Tuğutlu dizide, babasının engeline rağmen dans tutkusunun peşini bırakmayan Derin karakteriyle izleyiciyle buluşacak. Tuğutlu, Derin'in dansçı kimliği için yaklaşık bir buçuk ay önce başladığı dans derslerine devam ediyor.

Çok yakında Atv'de yayınlanacak olan "Bu Şehir Arkandan Gelecek"in kadrosunda ayrıca Osman Alkaş, Defne Kayalar, Burak Tamdoğan, Ali Yörenç de yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER