Mechanic: Resurrection 18 Aralık'ta Moviemax Premier HD ekranlarında olacak

Mechanic: Resurrection 18 Aralık'ta Moviemax Premier HD ekranlarında olacak
Digiturk, aralık ayında da macera ve aksiyon dozu yüksek filmleri ekrana getirmeye devam ediyor. Başrollerinde Jason Statham, Jessica Alba ve Tommy Lee Jones gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı, The Mechanic'in devam filmi Mechanic: Resurrection 18 Aralık'ta Moviemax Premier HD'de ekrana gelecek.

Ülkemizde "Mekanik" adıyla vizyona giren ve bizi işinin ehli bir suikastçı olan Arthur Bishop'la tanıştıran "The Mechanic", beş yılın ardından egzotik bir macera ile geri dönüyor. Brezilya, Tayland, Malezya, Kamboçya, Avustralya ve Bulgaristan gibi pek çok ülkede geçen film, bu gezi esnasında izleyicileri Bishop'ın yeni serüveninin tam ortasına bırakıyor.

Bishop, serinin devam filminde kendisine sahte bir ölüm düzenleyip kirli işlerden elini eteğini çekiyor ve Rio'da sakin bir hayat sürmeye başlıyor. Fakat izini bulan birileri, ondan üç tane görevi yerine getirmesini istiyor. Bishop ısrarla aradıkları kişinin kendisi olmadığını söylese de kimseyi inandırmayı başaramıyor. Böylelikle Bishop ve peşindeki adamlar arasında bir kovalamaca oyunu başlıyor.

Dennis Gansel tarafından yönetilen Mechanic: Resurrection, yaklaşık 40 milyon dolarlık bir bütçe ile çekildi. Görselliğin ön plana çıktığı filmde, özellikle Bishop'ın bir gökdelendeki havuzu delerek adam öldürdüğü sahne nefesleri kesiyor. 

Mechanic: Resurrection, 18 Aralık Pazar günü saat: 21.00'da Moviemax Premier HD kanalında ekrana gelecek. Yazının devamında filmin tanıtım fragmanını bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER