A Bigger Splash, 27 Kasım'da Moviemax Premier HD'de ekrana gelecek

A Bigger Splash, 27 Kasım'da Moviemax Premier HD'de ekrana gelecek
Digiturk, bu ay özellikle müzikle haşır neşir olan sinemaseverler için mükemmel bir seyirlik sunuyor. Tilda Swinton, Ralph Fiennes, Dakota Johnson ve Matthias Schoenaerts'ı bir araya getiren "A Bigger Splash" filmi, 27 Kasım'da Moviemax Premier HD ekranlarında olacak.

Müziği hikayesinin merkezine yerleştiren ve Ralph Fiennes'a kariyerinde ilk defa dans ettiren A Bigger Splash (Sen Benimsin), 1969 tarihli Fransız yapımı Jacques Deray filmi "La Piscine"in yeniden çevrimi. La Piscine'in başrollerini Fransız sinemasının o dönemdeki ikonları Alain Delon, Romy Schneider, Maurice Ronet ve Jane Birkin paylaşıyordu. 

İtalyan sinemasının tanınmış isimlerinden biri olan Luca Guadagnino (Melissa P., I Am Love) ise yeniden çevrimin yönetmenliğini üstleniyor. Müzik ve sinemayı iç içe geçiren yapım, Sicilya'nın Pantellerla Adası'nda çekildi. Bu minik ada, filmin kasvetli atmosferini tamamlayıcı bir rol oynuyor. Merak uyandırıcı A Big Splash filminin konusu ise şöyle:

Ünlü rock yıldızı Marianne Lane ile sevgilisi Paul, küçük bir adada kafalarını dinlemektedirler. Marianne bir süredir depresyondadır. Eski sevgilisi Harry ile kızı Penelope ani bir ziyaretle yanlarına gelir. Deli dolu bir adam olan Harry'nin davranışları, geldiği andan itibaren hem Marianne'i hem de Paul'ü germeye başlar. Marianne'in eski tatsız hatıraları canlanırken Paul de eski aşıkları kıskanır. Harry'nin kızı Penelope'nin gelişi ise grubun ilişkilerini iyiden iyiye allak bullak eder. Çok geçmeden bu dört karakter arasında kıskançlık, tutku ve kaçamaklar birbirini izleyecektir.

A Bigger Splash, 27 Kasım Pazar günü saat: 21.00'da Moviemax Premier HD kanalında ekrana gelecek. Yazının devamında filmin tanıtım fragmanını bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER