Sosyal TV | Poyraz Karayel yerini kimseye kaptırmıyor!

Sosyal TV | Poyraz Karayel yerini kimseye kaptırmıyor!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (9 Kasım) en çok konuşulan yapım Limon Film'in Kanal D'de yayınlanan, Osman Taşçı'nın yönetmenliğini üstlendiği kadrosunda İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu,İlker Aksum, Funda Eryiğit, Ayda Aksel, Musa Uzunlar, Cem Cücenoğlu, Ali İl, Ece Özdikici, Celil Nalçakan ve Hale Sürel'in yer aldığı Poyraz Karayel oldu. Dizi  geçtiğimiz hafta %28,26 ile 1.sıradayken bu hafta %32,76 ile yerini korudu. 

Ay Yapım'ın Star TV'de yayınlanan, Hilal Saral'ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı dizisi Kara Sevda geçtiğimiz hafta %10,97 ile 3. sıradayken bu hafta %11,67 ile 2. sırada.

Tekden Film'in TRT 1'de yayınlanan, Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği, Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Cengiz Coşkun gibi isimlerin yanı sıra yeni sezonda kadrosuna Kürşat Alnıaçık, Cem Uçan, Erden Alkan, Gülçin Santırcıoğlu, Gülsim Ali, Sedef Şahin, Batuhan Karacakaya, Lebip Gökhan, Osman Albayrak, Elif Sümbül Sert, Cenk Kangöz, Fırat Topkorur, Gökhan Bekletenler, Çağdaş Onur Öztürk, Mehmet Pala, Serhat Barış, Mert Soyyer, Mehmet Cerrahoğlu, Ekrem Türker ve Yaman Tümen'in dahil olduğu Diriliş 'Ertuğrul' geçtiğimiz hafta %15,18 ile 2. sırada yer alırken bu hafta %10,92 ile 3. sırada.

Pelin Çift'in sunuculuğunu üstlendiği TRT 1'de yayınlanan Pelin Çift ile Gündem Ötesi geçtiğimiz hafta %8,76 ile 5. sıradayken bu hafta %8,36 ile 5. sırada.

Gold Yapım'ın Fox TV'de yayınlanan, Tolga Pulat'ın yönetmenliğini yaptığı Furkan Palalı ve Demet Özdemir'in başrollerini paylaştığı No: 309  geçtiğimiz hafta %9,92  ile 4. sırada olan dizi bu hafta %6,86 ile 5. sırada.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER