A Royal Night Out, 13 Kasım'da Moviemax Premier HD ekranlarında!

A Royal Night Out, 13 Kasım'da Moviemax Premier HD ekranlarında!
Digiturk, kraliyet ailesinin merak uyandırıcı yaşantısını gözler önüne seriyor. İngiliz kraliyet tarihinden nadide bir gecenin hikayesini anlatan "A Royal Night Out" (Kaçak Prenses), 13 Kasım'da Moviemax Premier HD ekranlarında olacak.

Kanadalı aktris Sarah Gadon'un Kraliçe II. Elizabeth'in gençliğini canlandırdığı filmin senaristliğini Trevor de Silva ve Kevin Hood üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Julian Jarrold yer alıyor. Filmde Gadon'a Bel Powley, Jack Reynor, Rupert Everett, Emily Watson ve Roger Allam gibi isimler eşlik ediyor.

"A Royal Night Out" İngiltere'nin yakın tarihinden, bugün hala hayatta olan Kraliçe II. Elizabeth'in geçmişindeki az bilinen bir geceye odaklanıyor. Son yıllarda zaman zaman asık suratlılığıyla gündeme gelen İngiltere kraliçesinin deli dolu gençlik yıllarından bir geceye tekabül eden bu hikayede, iki güzel prenses Elizabeth ve Margaret'in hiç bilinmeyen yönlerine tanık olacaksınız. Kraliyet ailesinin yasakçı tavırları yüzünden çareyi saraydan kaçmakta bulan prensesler, tebdili kıyafetle dolaştıkları Trafalgar Meydanı'nda heyecan dolu dakikalar yaşayacaklar, hatta ilk kez birileriyle flört edecekler. Romantik komedi türündeki bu yapım, size her dakikasından keyif alacağınız bir hikayenin sözünü veriyor.

A Royal Night Out, 13 Kasım Pazar günü saat: 21.00'da Moviemax Premier HD kanalında ekrana gelecek. Yazının devamında filmin tanıtım fragmanını bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER